mail: biuro@kawa.krakow.pl

Zamów Telefonicznie:
Tel.: 600 018 439

W naszym sklepie zawsze stawiamy na jakość i świeżość naszych produktów. Wybór opakowania do naszej kawy nie jest wyjątkiem. Po dokładnym zbadaniu dostępnych opcji, zdecydowaliśmy się na opakowania z folii aluminiowej. Dlaczego? Oto kilka kluczowych powodów:

Zachowanie Świeżości: Kawę należy przechowywać w sposób, który chroni ją przed powietrzem, wilgocią, i światłem. Folia aluminiowa zapewnia szczelne zamknięcie, co jest kluczowe dla zachowania smaku i aromatu kawy. Papierowe opakowania, choć mogą wyglądać estetycznie, nie są w stanie zapewnić tej samej ochrony, co jest niezbędne dla zachowania najwyższej jakości naszych produktów.

Prawdziwa Ekologia: Chociaż papierowe opakowania są często promowane jako ekologiczne, rzeczywistość może być myląca. Wiele z nich zawiera wewnętrzną warstwę folii aluminiowej, która jest niezbędna do ochrony produktu. Niestety, połączenie folii z papierem sprawia, że takie opakowania nie nadają się do recyklingu. Wybierając czystą folię aluminiową, dajemy naszym klientom możliwość łatwiejszego recyklingu.

Transparentność i Odpowiedzialność: Jesteśmy przejrzystymi w naszych wyborach i zobowiązujemy się do dostarczania produktów najwyższej jakości w sposób odpowiedzialny. Choć kontynuujemy poszukiwania coraz bardziej zrównoważonych rozwiązań, obecnie folia aluminiowa jest najlepszym wyborem, aby zapewnić naszym klientom świeżość kawy, którą kochają, przy jednoczesnym minimalizowaniu wpływu na środowisko.

Zaangażowanie w jakość i zrównoważony rozwój to dla nas nie tylko słowa – to działania, które podejmujemy każdego dnia. Dziękujemy Wam, naszym klientom, za wsparcie i zrozumienie tych wyborów.