Znaleźliśmy się w dziwnych czasach a obecna sytuacja z pewnością będzie opisywana w podręcznikach.

Ty jednak masz swoje zmartwienia już teraz. Potrzebujesz pomyśleć jak utrzymać rodzinę w zdrowiu. Może sam lub ktoś z twoich bliskich znajduje się w grupie ryzyka zakażenia.

 

Każdy z nas odczuwa strach przed zarażeniem. Możesz liczyć jedynie na siebie. Jak nie zadbasz o siebie i swoich najbliższych to nikt tego nie zrobi wystarczająco skutecznie. Może tak jak ja czujesz, że na pewno jest jakiś sposób na przynajmniej zmniejszenie prawdopodobieństwa zakażenia.

 

Długo szukałem i wygląda na to, że chyba coś znalazłem. Już Ci mówię.

 

Widzisz, w tym momencie codziennie w telewizji oglądamy nowe informacje o groźnym niebezpieczeństwie i o nowych zachorowaniach. Każdy i ty też zadajemy sobie pytanie, jak możemy chronić siebie i bliskich. To wszystko sprawia, że możesz czuć się trochę jak zagubiona owieczka.

 

Okazuje się, że nie do końca musi to tak wyglądać.Możesz trochę zwiększyć swoje szanse w walce z niewidocznym wrogiem. Zdobyć zwiększone zabezpieczenie przed zagrożeniem. Poczuć się znowu trochę bezpieczniej. Możesz poczuć, że jesteś w stanie coś zrobić, żeby zadbać o swoich bliskich. Zaspokoisz swoją ciekawość czy da się czasem zrobić coś “po swojemu”.

 

Wyobraź sobie, że wszystko co będziesz musiał zrobić to dwa razy dziennie delektować się słodkim napojem wraz z rodziną. Nie jest to jednak aż tak oczywiste. Nie jest to po prostu posłodzona woda 😛 Pewnym jest jednak, że będziesz mógł się nazwać prawdziwym obrońcą rodziny!

Sprawcą całego zamieszania jest zioło nazwane lukrecją a dokładnie zmielony korzeń lukrecji. Dokładnie ten sam, z którego zrobione są te popularne cukierki.